3 KINGS

Taką energię można przyswoić nieczęsto. Trzej królowie muzycznego życia jako 3 KINGS jeńców nie biorą, biorą za to sobie do serca konieczność przeniesienia słuchaczy w centrum atomowego jazzopojechanego wybuchu 😉

BILETY w cenie 25 zł przed i 30 w dniu koncertu

Pokazali za pośrednictwem talent show publiczności telewizyjnej, że pojechane granie o jazzowej proweniencji może być skoczne i fantastyczne. Regularnie zachwycają bywalców krakowskich klubów – czas zrobić to samo z bywalcami Mjazzgi!

Sławek Pezda – Tenor Sax
Jakub TYBULczuk – Bari Sax
Max Olszewski – Drums

3Kings – powstał w 2015 roku z inicjatywy Jakuba Tybulczuka – obecnego leadera. Występują w oryginalnym składzie: Sławek Pezda – Saksofon tenorowy, Jakub Tybulczuk – Saksofon barytonowy, Max Olszewski – perkusja.
Zespół wykonuje tylko autorskie utwory inspirowane współczesną muzyką klubową, jazzem oraz elementami improwizowanymi. Połączenie tych styli pozwala wykonać autorskie utwory za każdym razem w inny sposób.
Dzięki niekonwencjonalnemu zestawieniu instrumentów – dwa saksofony i zestaw perkusyjny, pozwala osiągnąć dużą ekspresję oraz oryginalne brzmienie, co wzbudza ogromne zainteresowanie wśród szerokiego grona odbiorców.
3Kings jest to jedyny projekt w Polsce jak i jeden z nielicznych w Europie, który wykonuje muzykę tego rodzaju w tak nowatorskim składzie.
Uczestnicy Must Be The Music, oraz TedX
Występowali na festiwalach: Jazz Bez, Firmament, Wirydaż Lublin, Festiwal Sztukmistrzów, Wianki 2017 oraz Ferrara Buskers we Włoszech.

Facebook:
https://web.facebook.com/3kingstrio/
Music:
https://3kingstrio.bandcamp.com/releases
video:
https://www.youtube.com/watch?v=rdclC2SNrfk
https://www.youtube.com/watch?v=LB6FE-WMAZw
https://youtu.be/6yHs5fL4WFQ
https://youtu.be/sVXY-9_Rluw