Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Rafał Dubicki Solo Act

Luty 27 @ 8:00 pm - 9:30 pm

Klub Muzyczny Mjazzga zaprasza na solowy koncert Rafała Dubickiego – doskonale znanego elbląskiej publiczności trębacza, który odbędzie się 27 lutego 2020 o godz. 20:00.

Rafał Dubicki – absolwent Akademii Muzycznej im. Feliksa Nowowiejskiego na Wydziale Jazzu i Muzyki Estradowej w Bydgoszczy. Trębacz i flugelhornista współpracujący z wieloma polskimi i zagranicznymi artystami m.in.: Ray Wilson i Genesis, Alex Band Aleksandra Maliszewskiego, Eljazz Big Band, Pendofsky, Michał Sołtan. Nagrywał muzykę do nagrodzonego na Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni obrazu Macieja Pieprzycy pt. „Jestem Mordercą”.

Laureat oraz uczestnik jazzowych konkursów w Polsce (Nagroda Główna na konkursie improwizacji w ramach Baszta Jazz Festiwal 2016, Nagroda Specjalna podczas Europejskich Integracji Muzycznych 2011, Nagroda Główna w konkursie big bandów w Nowym Tomyślu 2015).

26 kwietnia 2019 roku w warszawskim Nowym Świecie Muzyki, odbył się premierowy koncert debiutanckiej płyty Rafała – „Story About Emotions”.

Szczegóły

Data:
Luty 27
Czas:
8:00 pm - 9:30 pm
Wydarzenie kategoria: