Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

The New Conrad Miller Trio

Marzec 25 @ 8:00 pm - 10:00 pm

„ ….każdy utwór pobudza emocje mocnym groove’m, porywa serce i umysł… Bardzo mi się podoba ta muzyka!”
– Randy BreckerCoen Molenaar (Holandia) – fortepian
David de Marez Oyens (Holandia) – kontarbas
Enrique Firpi (Urugwaj)– perkusja

„Ekscytujące połączenie Keitha Jarretta, Gonzalo Rubalcaby, Vijaya Ayera i Brada Mehldaua”

Powiązanie południowoamerykańskich rytmów i harmonii z tradycyjnym jazzem, bluesem i soulem zaowocowało lirycznymi, impresjonistycznymi kompozycjami. Ich melancholijne, ale i radosne aranżacje, klasyczne struktury akordowe i kontrapunkt, energia i autentyczny, mocny groove nadają tradycyjnemu, jazzowemu The New Conrad Miller Trio nowy wymiar i koloryt.

„Różnorodny muzyczny wkład trzech instrumentalistów tego akustycznego trio fortepianowego przekłada się na oryginalne zestawienie stylów i nastrojów.”

Coen i Enrique grają od lat z amerykańską wokalistką Deborah Carter, zaś David i Coen wciąż wspólnie koncertują z legendarnym Janem Akkermanem. Zainteresowanie Davida porywającymi rytmami world music znakomicie łączy się z bogatym światem rytmu Enrique. Marzenie całej trójki o wspólnym graniu spełniło się, gdy niemiecka wytwórnia płytowa Mochermusic zaprosiła ich do nagrania płyty. Tak rozpoczęła się wieloletnia współpraca muzyków, która w 2020 r. zaowocowała drugim albumem ich zespołu, zatytułowanym „Con Alma”. Jest on ewidentnym dowodem długotrwałej, muzycznej i duchowej przyjaźni jego członków. Utwory z tej płyty, jak i z poprzedniej „Sounding Silence” muzycy zaprezentują podczas trasy koncertowej w Polsce w marcu 2020 r.

https://youtu.be/wm_vVmfFDsg

http://www.conradmillertrio.com/

bilety: 20/30zł

Szczegóły

Data:
Marzec 25
Czas:
8:00 pm - 10:00 pm
Wydarzenie kategoria: