Jazz Travellers | Krzysztof Ścierański & Aron Blum / 12.12.2019

Koncert Jazz Travellers który odbędzie się w Mjazzdze 12 grudnia to połączenie spontaniczności i etnicznych inspiracji obu artystów, z chwytającymi riffami z ostatniej płyty 🎸 Bluma „Letters from London” i Krzysztofem Ścierańskim w roli gitarzysty solowego, z utworami m.in. z albumu „Night lakes” oraz specjalny solowy set Mistrza.

🔥 Krzysztof Scieranski to legenda gitary basowej polskiego jazzu, bluesa i muzyki rozrywkowej. W ankiecie „Jazz Forum” króluje w tej kategorii od ponad 30 lat. Jako muzyk sesyjny nagrywał m.in. z Tomaszem Stańko, Zbigniewem Namysłowskim, Ewą Bem, Krzesimirem Dębskim, przez Edytę Bartoszewicz po Grzegorza Ciechowskiego. Ostatnią płytę „Night Lakes” nagrał jako gitarzysta solowy, co było spełnieniem marzeń sprzed wielu lat i kolejnym podsumowaniem dekad muzycznej drogi.

🔥 Aron Blum – gitarzysta basowy, koncertował i nagrywał z wieloma muzykami sceny jazzowej i rockowej ( Alek Korecki, Krzysztof „Docent” Raczkowski, Antoni „Ziut” Gralak, obecnie projekty „At the Bach on my mind” z Jackiem Pelcem).
Kompozytor, autor muzyki teatralnej.

⚫️ BILETY
Dostępne w klubie Mjazzga w cenie 35-45 złotych.