KONCERT – NAKRĘĆMY BUDZIK DLA KAMILA!

MJAZZGA, 15-11-2018 godz. 19:00 – 22:00
Cegiełka – 30 zł (jeśli możesz, można więcej!) – dostępne w Mjazzdze

Kamil Balkiewicz- jeden z nas, brat jednej z pierwszych i najaktywniejszych Mjazzgówek – uległ w strasznemu wypadkowi, odniósł ciężkie obrażenia i teraz jego przyszłość i życie w dużym stopniu zależy od skuteczności pomocy zewnętrznej – koszty leczenia przekraczają możliwości rodziny, bo to wielka kasa. Ale nie tak wielka jak serca ludzi takich jak mjazzgowa społeczność. Mamy okazję wpłynąć na jego przyszłość i szare cienie przykryć pastelowymi barwami. Jeśli możesz, sięgnij do kiermany i wpłać datek/kup cegiełkę. Jeśli nie możesz, pomóż udostępniając info tym, którzy być może mogą. Nie jest to bezczynne oczekiwanie na pomoc. W zamian elbląscy kapitalni artyści, naprawdę dobre chłopaki – zostawią dla Ciebie serce na scenie i dadzą Ci piękną piosenkę!

Program artystyczny:
– NORD BLUES – kilku mjazzgowych stałych bywalców po latach wróciło do grania, a grają to, co kochają najbardziej – bluesa. Mają życiowe doświadczenie (co potwierdzić może siwy kosmyk) i mimo dojrzałego wieku – błysk w oku jak u ciekawskiego dzieciaka 😉
– THE NIEROBBERS – grupa przyjaciół, którzy nic nie muszą, ale wszystko mogą. Najwspanialsze elbląskie głosy z repertuarem piosenki turystycznej, żeglarskiej. Notorycznie wygrywają festiwale, teraz chcą z nami wygrać dobry los dla Kamila.
– TOMASZ STEŃCZYK I JEGO KAPITALNA GRUPA czyli Bartek Krzywda, Paweł Batycki i Szymon Zuelkhe. Takiego głosu i takich akompaniujących mu jak jeden doskonały organizm instrumentalistów nie ma Szczecin, ani Bydgoszcz, nie Bieszczady i nie Mazury. Tylko Elbląg! Jak śpiewa topią się nawet niezapalone świeczki, a serca mają chłopaki brylantowe!
* PODCZAS IMPREZY PRZEPROWADZONE BĘDĄ LICYTACJE WARTOŚCIOWYCH RZECZY, KTÓRE MOGĄ NIE TYLE ODMIENIĆ ŻYCIE, ALE DODAĆ MU ELEGANCKICH ZAWIJASÓW!
(prosimy o kontakt tych, którzy chcieliby dołączyć się z ciekawymi gadżetami do licytacji)

UWAGA – MOŻLIWE SĄ WPŁATY BEZPOŚREDNIO NA KONTO ZRZUTKA.PL:
08 1750 1312 6880 7037 0104 1489
więcej info na : https://www.facebook.com/nakrecmybudzikdlakamila/

CO SIĘ WYDARZYŁO:
Kamil, jeszcze 2 miesiące temu wraz z ukochaną Sylwią, planował ślub i dalsze wspólne życie. Marzy o trójce dzieci i o tym, aby kiedyś wybudować dom. Kamil ma 28 lat, pochodzi z Elbląga a od kilku lat mieszka i pracuje w Warszawie. Zawsze zarażał wszystkich optymizmem i chętnie pomagał innym. “Beluś” – nasz syn, wnuk, brat, narzeczony, przyjaciel, kumpel, pracownik – “to po prostu pozytywny gość”.
7 lipca 2018 roku nieszczęśliwy wypadek odebrał Kamilowi dotychczasowe życie i marzenia. Teraz naszym marzeniem jest świadomy uśmiech na jego twarzy, zwykła rozmowa czy wyjście na spacer. Sylwia, wraz z rodziną i przyjaciółmi, walczy każdego dnia o jego powrót do zdrowia i wciąż marzy, o tym by 25 maja 2019 roku zatańczyć wspólnie pierwszy taniec na ich weselu.
Aby przywrócić Kamilowi świadomość i sprawność konieczna jest intensywna opieka neurorehabilitacyjna związana z pilnym pobytem w prywatnej klinice. Terminy w publicznej służbie zdrowia są zbyt odległe a oczekiwania jedynie pogłębiają i tak bardzo ciężki stan “Belusia”. Uszkodzenia mózgu Kamila są bardzo poważne i obecnie wymaga on stałej opieki i wielu specjalistycznych terapii. Aby postawić naszego “Belusia” na nogi potrzebujemy 350 000 złotych.
To ogromna kwota, znacznie przekraczająca nasze możliwości. Właśnie dlatego zwracamy się do wszystkich z prośbą o pomoc. Dla nas bezcenna jest każda forma wsparcia. Przelane złotówki, przedmioty przekazane na aukcję, udział w licytacjach, drobne włożone do puszki, rozpowszechnianie informacji oraz modlitwa, w którą gorąco wierzymy – to wszystko przywraca nam ukochanego “Belusia” i za wszystko BARDZO DZIĘKUJEMY.
Jesteśmy przekonani, że razem, dzięki Waszemu wsparciu postawimy Kamila na nogi!
PS. Jeśli leczenie Kamila wyniesie mniej niż zebrana kwota, niewykorzystaną sumę przekażemy na inny cel charytatywny.