Michał Ciesielski – Share Location Tour / 9.01.20

9 stycznia zapraszamy na koncert pianisty jazzowego młodego pokolenia, Michała Ciesielskiego, który odbędzie się w ramach trasy SHARE LOCATION TOUR, promującej nowy album


Serdecznie zapraszamy na koncerty pianisty jazzowego Michała Ciesielskiego (Confusion Project, Alicja Serowik, AD Shave, Krzysztof Majda). Artysta będzie promował swój najnowszy album SHARE LOCATION. SHARE LOCATION to pasjonująca, wirtuozerska podróż przez lokacje, które zapadły w pamięci pianiście. To 9 autorskich, wyjątkowych kompozycji, które są hołdem dla każdego miejsca.
Płyta miała swoją premierę podczas koncertu w Gdańsku jednej z najlepszych pianistek jazzowych świata – HIROMI.
Share Location to druga płyta po debiucie „Between Back & White” oraz kolejny krążek w dorobku Artysty. Ostatnia płyta to PRIMAL trio jazzowego Confusion Project, którego jest założycielem.
MICHAŁ CIESIELSKI: „Mam ogromne szczęście natrafiać w swoim życiu na ludzi, dzięki którym poznaję nowe piękne miejsca. Dzięki nim miałem okazję ujrzeć sporo zapierających dech pejzaży, urokliwych zakątków, wyjątkowych miast – słowem, miejsc, które do dziś pozostały mi w pamięci, i do których lubię powracać wspomnieniami. Przyszedł czas abym teraz ja podzielił się z Wami niektórymi z tych miejsc, a przynajmniej emocjami, które wzbudziły we mnie. Kto wie? Może te utworki zachęcą kogoś z Was do zobaczenia tych miejsc na własne oczy? A więc – w drogę!”

ABOUT CD = TRACKLIST:
1. All Aboard! : Podróż właśnie ma się rozpocząć. Ostatni raz spoglądasz na miejsce startu przed wyruszeniem w nieznane. Wszyscy na pokład!
2. Tricity Rush : Żyjąc w moim rodzimym Trójmieście, zaabsorbowany problemami życia codziennego, nie zwracałem uwagi na piękno tego miejsca i sposób w jaki jego unikalny nastrój inspiruje trójmiejskich artystów.
3. Ghosts of Lviv : Lwów – miasto gdzie zdawałoby się, że na każdym rogu można wpaść na jegomościa w surducie i binokularach. Obdrapane ściany starych kamienic powodują, że mimo woli myśli dryfują w kierunku fascynującej i smutnej historii tego miasta, skrytej w tych murach.
4. Train to Karaganda : Podróż kazachskim pociągiem po wyboistej trakcji, a za oknem widoki, które dla mnie zdawaly się być jak z odleglej planety. Surowy lecz jakże piękny krajobraz zdawał się rozciągać w nieskończoność.
5. Crossroad Waltz : To, co zdawało się być właściwą ścieżką, nie jest już takie oczywiste, gdy stoisz na rozdrożu.
6. Baikal and Angara Jedna z wielu Syberyjskich legend opowiadających o tym majestatycznym jeziorze i jedynej rzece, która z niego wypływa, zupełnie jakby chciała uciec przed jego nieskończoną głębią.
7. Please Stand Firm and Hold the Handrail : Ten beznamiętny komunikat, to coś co towarzyszy wszystkim wychodzącym ze stacji Pekińskiego metra tuż przed ich zanurzeniem się w tętniącej życiem betonowej dżungli.
8. Guo Mao Flutter : Guo Mao – dzielnica biznesowa Pekinu, pelna drapaczy chmur, korków, i ludzi w ciągłym pośpiechu. Gdyby pewnego razu śpiewający skowronek wleciał pomiędzy te wieżowce nikt pewnie by go nie zauważył. Ciekawe jak to miejsce wyglądałoby z punktu widzenia tego skowronka.
9. Standing On the Shore : Dotarłeś do kresu swojej podróży, nie ma już dokąd pójść, bo przed Tobą rozciąga się bezkres Oceanu Spokojnego. Prędzej czy później trzeba będzie zawrócić i ruszyć w drogę powrotną. Ale jeszcze nie w tym momencie, nie teraz.

Bilety 25/35zł