ZAKUP, OPŁATA I ODBIÓR BILETÓW

Od 01-01-2015 roku w związku z możliwością zakupu biletów za pośrednictwem internetu REZYGNUJEMY z opcji REZERWACJI BILETÓW.

Zakup biletów na koncerty w klubie Mjazzga, również na te organizowane przez podmiot zewnętrzny, możliwe są na dwa sposoby - bezpośrednio w klubie i poprzez przelew na konto.

PRZEDSPRZEDAŻ oznacza niższą cenę biletu przed dniem koncertu lub ze wstępnej, limitowanej ilością puli biletów (w zależności od opisu). SPRZEDAŻ oznacza normalna cenę biletu w dniu koncertu lub po wyczerpaniu puli z przedsprzedaży (w zależności od opisu). Możliwa jest sytuacja braku możliwości zakupu biletu w dniu imprezy mimo podania ceny "w dniu imprezy" w opisie w przypadku wyprzedania całej puli biletów w przedsprzedaży.

ZAKUP W KLUBIE

Możliwy jest w godzinach funkcjonowania klubu, czyli zwykle od 18:00 do ok północy w ciągu tygodnia oraz późnych godzin nocnych w weekendy. Płatność za bilety na miejscu możliwa tylko w formie gotówkowej.

ZAKUP POPRZEZ PRZELEW NA KONTO

Mozliwa jest wpłata należności za bilet na konto klubu (dane poniżej) z wpisem w tytule wpłaty "nazwisko-jaki koncert-ile biletów". Wpłaty będziemy osobno potwierdzać mailem po otrzymaniu info (również mailem) o wpłacie i zaksięgowaniu wpłaty. W tej sytuacji bilet można odebrać w dowolnym momencie WŁACZNIE Z DNIEM KONCERTU po okazaniu dokumentu tożsamości lub potwierdzenia przelewu. Potwierdzenia wpłaty i odłożenia biletów dokonujemy zwrotnie na adres e-mail w ciągu 3 dni od otrzymania info.

Wpłaty przelewem można dokonywać do 3 dni roboczych przed imprezą, po tym terminie bilety sprzedawane są wyłącznie w klubie. W przypadku otrzymania wpłaty za bilet w momencie kiedy biletów już brak - pieniądze będą przelewane zwrotnie.

Zakupione bilety NIE PODLEGAJĄ ZWROTOWI, poza wyjątkowymi sytuacjami po uzgodnieniu z osobami reprezentującymi klub, jednak nie później niż 3 dni przed koncertem.

Zasady te nie mają zastosowania, jeśli inne warunki zostały uzgodnione mailem lub telefonicznie i potwierdzone mailem przez klub oraz jeśli inne warunki zostały opisane na stronie mjazzga.pl w artykule o koncercie lub podane do wiadomości na profilu FB klubu (www.facebook.com/klubmjazzga).

...

DANE DO PRZELEWU:

MJAZZGA Wojciech Minkiewicz

ul. Kowalska 1-2C

82-300 Elbląg

Rachunek bankowy:

PKO BP 35 1020 1752 0000 0802 01396613

[Wróć]