Zakup biletów

Klub Mjazzga nie umożliwia opcji rezerwacji biletu (możliwy jest zakup za pośrednictwem internetu).  Bilety sprzedawane są zgodnie z opisem imprezy najczęściej w 2 wariantach: PRZEDSPRZEDAŻ (cena niższa obowiązująca do dnia poprzedzającego imprezę lub do wyczerpania określonej puli przeznaczonej do sprzedaży w niższej cenie) oraz SPRZEDAŻ w cenie normalnej. Moożliwa jest sytuacja, w której cała pula biletów będzie sprzedana w przedsprzedaży (przy dużym zainteresowaniu wydarzeniem) i nie będzie biletów dostępnych w dniu imprezy.

Bilety na imprezy organizowane w klubie Mjazzga można zakupić w następujący sposób:

  1. Zakup gotówkowy bezpośrednio w klubie w godzinach funkcjonowania klubu.
  2. Zakup poprzez przelew wykonany na konto klubu.
    Zakupione w ten sposób bilety można odebrać w dowolnym momencie w czasie funkcjonowaniu klubu przed koncertem lub w dniu koncertu przed wejściem legitymując się dowodem tożsamości. 

Decydując się na zakup z płatnością przelewem po dokonaniu płatności należy wysłać wiadomość na adres klubu mjazzga@mjazzga.pl z informacją o dokonaniu zakupu. Zwrotnie na adres nadawcy odsyłamy email z potwierdzeniem wpłaty oraz odłożenia biletu opisanego imieniem i nazwiskiem.  

W opisie przelewu należy wpisać ilość biletów, nazwę imprezy (np koncert „Organek”) oraz nazwisko osoby, która będzie odbierać bilet , jeżeli jest to inna osoba niż właściciel konta, z którego dokonywany jest przelew.

DANE DO PRZELEWU:

MJAZZGA Wojciech Minkiewicz
ul. Kowalska 1-2C   82-300 Elbląg

konto PKO BP
35 1020 1752 0000 0802 0139 6613

 

Uwaga – płatność przelewem, ze względu na różny czas księgowania wpłat, honorujemy do 3 dni przed koncertem. Wszystkie odstępstwa od opisanych powyżej warunków możliwe są jedynie po indywidualnym ustaleniu z właścicielami klubu Mjazzga lub jeśli stosowna informacja znajdzie się w opisie konkretnej imprezy.