Filip Puzyr i Czarek Sikora / stand-up / 30.09.20

Zapraszamy na kolejny wieczór z komedią w Mjazzdze. Tym razem aż dwóch przezabawnych gości i dwa pełne programy.

Wystąpią:

Filip Puzyr – Trójmiejski komik, improwizator i judoka. Popularyzator sportowego trybu życia i rujnowania go za pomocą alkoholu i złych decyzji. Na co dzień pracuje z dziećmi, więc musi udawać, że stand-up to program pomocy osobom z niedowładem kończyn dolnych. Prywatnie wielki amator świeżego chleba z masłem i solą.

Czarek Sikora – komik z trójmiasta, bomba nuklearna stand-up’u, sceniczne C4, granat żartu i tak dalej. Miał okazję supportować największe gwiazdy polskiej sceny jak Łukasz Lotek Lodkowski, Kacper Ruciński, czy Adam Van Bendler oraz takie projekty jak „Bang2” i „Please, stand-up”. Wyrusza teraz w Polskę ze swoim najnowszym programem pod tytułem „Elektryczny”. Po występie będziesz wiedział dlaczego kobiety boją się nieznajomych, jaki jest najgorszy prezent na 18 urodziny, jak nie powinien rozmawiać ojciec z córką, czemu nie denerwować taksówkarza, a przede wszystkim jak to jest mieszkać w Kanadzie przez pół roku.

Zapraszamy!*

Wydarzenia dla osób powyżej 18 roku życia
* Brak zgody na nagrywanie audio/video.
* Osoby przeszkadzające w występie zostaną wyproszone bez możliwości zwrotu pieniędzy za bilet.
W związku ze stanem epidemii w Polsce kupując bilet akceptujesz następujące wytyczne:
+ Uczestnik ma obowiązek samodzielnego wyposażenia się w materiały ochrony osobistej służące do zakrywania ust i nosa.
+ Kupując bilet uczestnik równoznacznie składa oświadczenie, że nie jest chory na COVID-19, nie przebywa na kwarantannie, nie ma kontaktu z osobami chorymi oraz jeżeli wystąpią u niego objawy choroby nie weźmie udziału w wydarzeniu i poinformuje o tym organizatora.
+ Kupując bilet uczestnik akceptuje klauzule dot. ochrony danych osobowych, umożliwiające Organizatorowi udostępnienie Głównemu Inspektoratowi Sanitarnemu i służbom porządkowym danych osobowych podanych przy zakupie biletów