Rafał Dubicki Solo Act / 27.02.20

Klub Muzyczny Mjazzga zaprasza na solowy koncert Rafała Dubickiego – doskonale znanego elbląskiej publiczności trębacza, który odbędzie się 27 lutego 2020 o godz. 20:00.

Rafał Dubicki – absolwent Akademii Muzycznej im. Feliksa Nowowiejskiego na Wydziale Jazzu i Muzyki Estradowej w Bydgoszczy. Trębacz i flugelhornista współpracujący z wieloma polskimi i zagranicznymi artystami m.in.: Ray Wilson i Genesis, Alex Band Aleksandra Maliszewskiego, Eljazz Big Band, Pendofsky, Michał Sołtan. Nagrywał muzykę do nagrodzonego na Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni obrazu Macieja Pieprzycy pt. „Jestem Mordercą”.

Laureat oraz uczestnik jazzowych konkursów w Polsce (Nagroda Główna na konkursie improwizacji w ramach Baszta Jazz Festiwal 2016, Nagroda Specjalna podczas Europejskich Integracji Muzycznych 2011, Nagroda Główna w konkursie big bandów w Nowym Tomyślu 2015).

26 kwietnia 2019 roku w warszawskim Nowym Świecie Muzyki, odbył się premierowy koncert debiutanckiej płyty Rafała – „Story About Emotions”.

BILETY: 25/30zł

Album „Story About Emotions” (Wydawnictwo Soltan Art Group) dostępny będzie do zakupu po koncercie oraz w sklepach Empik i serwisach z muzyką cyfrową: http://soundline.biz/RafalDubickiStoryAboutEmotions/

Teledyski:
Hope for the Future https://www.youtube.com/watch?v=lGd8gQr7Ra4
Scenes from the Dream https://www.youtube.com/watch?v=Yaibe32sSFc

Recenzja płyty:
http://polish-jazz.blogspot.com/2019/09/rafa-dubicki-story-about-emotions-2019.html

Więcej info:
https://www.facebook.com/rafaldubicky/
https://www.instagram.com/rafaldubicky/
https://www.youtube.com/channel/UCzdUSfSmE4SuGfbNYw6MgdA