Sounds Like The End Of The World + Spiral

Zespoły SOUNDS LIKE THE END OF THE WORLD i SPIRAL ruszają we wspólną ogólnopolską trasę połączoną z premierą ich wspólnego wydawnictwa!

Bilety 20/25 zł
Do każdego biletu kupionego w przedsprzedaży płyta CD – split obu zespołów z niepublikowanymi utworami GRATIS !

———————–
SOUNDS LIKE THE END OF THE WORLD podczas swojej siedmioletniej działalności dali się poznać publiczności z jak najlepszej strony. Zaczęło się od EP „It All Starts Here”, a pięć lat temu ukazała się debiutancka płyta pt. „Stages of Delusion”. Sukcesywnie budowana pozycja na scenie i wielowymiarowa muzyka grana z pasją i precyzją zaowocowała wspólnymi występami z God Is An Astronaut, Riverside czy Tides From Nebula.
W chwili obecnej, po udanej wspólnej trasie z grupą Riverside zespół promuje swój drugi krążek pod tytułem „Stories”. Album został nagrany w Highwave Studio w Gdyni, a następnie ukazał się nakładem niemieckiej wytwórni Progressive Promotion Records.

SPIRAL to zespół, którego twórczość zalicza się do szeroko pojętego nurtu muzyki alternatywnej. Rockowy żywioł miesza sie
u Spiral z ambientowymi plamami dźwięku, a wybuchowe i bogate w oprawę wizualną show – z onirycznym żeńskim wokalem.
Zespół, po docenionych przez słuchaczy i recenzentów albumach „Urban Fable” i „Cloud Kingdoms” aktualnie promuje trzecie
wydawnictwo – „Bullets”. Płyta stanowi kontynuację drogi zapoczątkowanej przez zespół na Cloud Kingdoms, której
wyznacznikiem jest bogactwo konceptów oraz muzyczna różnorodność. Wszystko to na nowym krążku zaserwowane jest z nową
pastelową świeżością w dojrzalszej odsłonie.