SOUNDS LIKE THE WORLD OF THE WORLD / AYDEN

Zaczynali w Elblągu, teraz znają ich słuchacze post rocka w całej Polsce, a nawet dalej… 😉

Sounds like the end of the world podczas swojej pięcioletniej działalności dali się poznać publiczności z jak najlepszej strony. Zaczęło się od EP „It All Starts Here”, a trzy lata temu ukazała się debiutancka płyta pt. „Stages of Delusion”. Sukcesywnie budowana pozycja na scenie i wielowymiarowa muzyka grana z pasją i precyzją zaowocowała wspólnymi występami z God Is An Astronaut, Riverside, Tides From Nebula czy Obscure Sphinx.

W chwili obecnej zespół promuje swój drugi krążek pod tytułem „Stories”. Album został nagrany w Highwave Studio w Gdyni, a następnie ukazał się 06 marca 2017r. nakładem niemieckiej wytwórni Progressive Promotion Records.

https://www.youtube.com/watch?v=G2tVYcI5EtY
https://www.youtube.com/watch?v=OOE_0x0g-CM

Ayden to kwartet, którego stylistyka wypływa z brzmień określanych jako post-rock, progresja, ambient. Ayden to emocje i przestrzeń, spokojnie i stopniowo budowane napięcie, które rozładowują pełne werwy momenty kulminacyjne. To zaskakująca i pełna energii instrumentalna podróż, która zainteresuje każdego miłośnika post-rockowych wrażeń.

26 lutego 2017 premierę miał debiutancki album pt. “Identity”. Perkusję nagrano w Perlazza Studio (Poznań), gitary i bas zarejestrowano w Nebula Studio (Warszawa), miksem i masterem zajął się Jakub Mańkowski (SGP Studio, Gdańsk).

https://www.youtube.com/watch?v=Ie47dzEuW6M
https://www.youtube.com/watch?v=lTNTSKFbi8A

BILETY w cenie 20 zł