Switch Mode

SWITCH MODE to nowoczesne podejście do aranżacji oraz połączenie wyjątkowych brzmień wygenerowanych instrumentami elektronicznymi. Brak tu gitar, syntezatorów oraz akustycznych barw, pudeł rezonansowych czy klasycznych membran perkusyjnych. To energetyzująca grupa, która stawia na zabawę muzyką, brzmieniami i aranżacjami najsłynniejszych utworów. Zespół wykonuje też autorskie kompozycje skomponowane przez muzyków grupy.

Bilety 15/20 zł

ELEKTRYCZNE TRIO wykona autorskie kompozycje oraz covery takich artystów jak:
Michael Jackson, Europe, Dua Lipa, Luis Fonsi

​SWITCH MODE to skrzypce (Przemysław Mazur), wiolonczela (Dawid Iwanicki) oraz zestaw perkusyjny (Maciej Buliński). SM wykorzystuje tylko i wyłącznie instrumenty elektryczne.
Zespół wykonuje szeroko pojętą muzykę rozrywkową – od POPu, przez muzykę ROCKową do Muzyki Filmowej/Klasycznej przearanżowanej na cięższe brzmienia.
Muzycy tworzą własne kompozycje jak i aranżacje słynnych coverów. Ich wyjątkowość to podejście do oryginalnych brzmień, unikatowych fal akustycznych wytworzonych zabawą przetwornikami i procesorami brzmień. Daleko tu do klasyki czy standardów. Bliżej do wirtuozerii, świeżości i siły jaka daje technologia.

Przemysław Mazur – skrzypce elektryczne
Dawid Iwanicki – wiolonczela elektryczna
Maciej Buliński – perkusja elektroniczna